KOGIS. Pozwól dziecku na aktywną beztroskę

CIEKAWE PROGRAMY

KOGIS to interesujące kolonie i obozy na przykład letnie piłkarskie, żeglarskie, windsurfingowe, fitness, crossfit, jeździeckie, taneczne i wiele więcej. W ofercie znaleźć można także rajdy piesze i konne. Istnieją też obozy dla dzieci między innymi artystyczne, przygodowe, konstruktorskie, survivalowe, kulinarne, tylko dla dziewczyn, tylko dla chłopców, fantastyczne. Tak imponujący program niesie za sobą pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wzbogacona oferta to mnóstwo korzyści i gwarancja, że dziecku wyjazd, który zapadnie na wiele lat w pamięć jako wspaniała, wakacyjna przygoda.

IDEALNY WYBÓR

Wszystkie obozy podyktowane są zgodnie z wiodącymi atrakcjami. Ekscytujące programy żeglarskie, przygodowe czy survivalowe zapewnią dzieciom czy młodzieży moc letniego klimatu. Dzielenie się energią z paczką przyjaciół spowoduje, że wakacyjne wspomnienia zostaną w pamięci na zawsze. Gwarantujemy poszukiwaczom przygód ciekawe zajęcia i niebanalne atrakcje prowadzone przez osoby o szerokim spectrum wiedzy, umiejętności i zainteresowań. Nasze ekscytujące obozy i kolonie to czas zabawy i przygody związanej z aktywnością fizyczną i bezpiecznym zdobywaniem nowych doświadczeń. Dzięki oderwaniu od codzienności zawierane są nowe przyjaźnie, być może na całe życie.

ENKLAWA BEZPIECZEŃSTWA I SWOBODY

Czas spędzony na wędrówkach pośród intensywnych kontaktów z rówieśnikami dobierane są niezwykle starannie zapewniając uczestnikom bezpieczny wypoczynek pełen wrażeń. Wyselekcjonowana kadra dzięki swoim uprawnieniom i umiejętnościom zapewnia rozwiązywanie najtrudniejszych sytuacji w profesjonalny sposób. Cała kadra jest świadoma odpowiedzialności za dzieci. Dbanie o bezpieczeństwo uczestników to dla ludzi z doświadczeniem i rozsądnych sprawa priorytetowa. Pomysłowość i zaangażowanie to coś czym zespół może się pochwalić. Ważne jest by uczestnicy rozwijali swoje pasje, nawiązywali nowe znajomości i cieszyli się aktywnym wypoczynkiem stawiając na czas spędzony zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Zapewniamy atrakcyjne zabawy pod okiem kompetentnych wychowawców i trenerów, posiadających kwalifikacje i doświadczenie. Pełen profesjonalizm to poręczenie rzetelności i poręczenie, że udział w naszych zgrupowaniach to komfort na każdym etapie – dla dziecka jak i rodzica.

BRAK CZASU NA NUDĘ

Im mniej wolnego czasu tym lepiej! Ograniczony czas wolny sprawia, że cały czas coś się dzieje. Wyjazdy cechują programy, które są przygotowywane tak, by wiele zabaw miało integracyjną formę. Indywidualne podejście do każdego to bardzo ważny aspekt naszych obozów i koloni, które zapewnią nowe zadania, szalone wyzwania i masę pozytywnych wrażeń. Naszą jest nieszablonowy wypoczynek dostosowany do pasji i ulubionych dyscyplin sportowych uczestników. Naszą misją jest inspirowanie dzieci i młodzieży do samorozwoju u działania. Dzięki aktywnemu relaksowi uczestnicy otrzymują olbrzymią dawkę pozytywnej energii w pakiecie wraz ze śmiechem i paczką nowych przyjaciół. Jesteśmy świadomi, że dzieci jak i młodzież mają różne potrzeby w związku z tym zawsze program jest dopasowany do możliwości uczestników naszych eventów. Twierdzimy, że nabyta podczas obozów wiedza i wyjątkowe umiejętności to świetny kapitał jaki wzbogaca wyobraźnię, kreatywność i zainteresowanie światem u młodego człowieka.

RECEPTURA NA UDANE WAKACJE

Nasze obozy i kolonie to bogate programy, wykwalifikowana kadra i mnóstwo atrakcji tworzących tym samym niesamowite doświadczenia. Najlepsze warunki i profesjonalne podejście to sposób na masę dobrej zabawy. Wraz z rozpoczęciem przygody otwierają się wrota do fascynującej krainy wypełnionej uśmiechem i energią. Tutaj emocje gonią emocje. Obozy i kolonie KOGIS to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto z wypiekami na twarzy czeka na mix wakacyjnych wrażeń. Energia towarzysząca podczas tych wyjazdów zabiera uczestników w jedyną taką podróż gdzie krzepa i witalność towarzyszy każdego dnia.Zadowolenie i satysfakcja będą niosły za sobą zdecydowaną deklarację- chcę tutaj wrócić! Kiedy słyszymy głośne TAK to mamy pewność, że to najlepsze wyjazdy. Działaj, zdobywaj, poznawaj i baw się! I pamiętaj. Wakacyjny świat jest pełen niespodzianek. Do zobaczenia!

Szczegóły dostępne pod adresem https://www.kogis.pl/obozy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.